GRATULUJEME!

Vaše rezervace byla úspěšná.

Brzy Vás obešleme fakturkou a informacemi k semináři.

 

Těšíme se na společnou Cestu :

Jitka Vénera & Jitka & Zdenka

 

V období 31.1. - 16.2.

budou naše reakce pomalejší,

neboť čepráme síly v zahraničí,  

tak mějte trpělivost,

vaše přihlášky se nikde neztratí 🙂

 

Zatím si můžete čísti knihu Zrození Bohyně Válečnice a připravit se na cestu.

DOPORUČENÍ:

Zrození Bohyně Válečnice

KNIHA

Inspirací pro tuto roční cestu se mi kromě zkušeností z vlastního života stala velmi moudrá kniha Zrození Bohyně Válečnice. 

Její znalost před nastoupením společné Cesty Zrození BB není podmínkou, spíše pomocníkem či inspirací. Vše, co k našemu znovuzrozen potřebujeme, budeme prožívat společně a plně si naši proměnu užijeme. Kniha nám poslouží i jako archiv moudra do ní vloženého, ať již čerpaného z učení Toltéků nebo z naší současnosti.

Doporučuji Vám si ji zakoupit a přečíst. Bude Vám jistě dobrou průvodkyní na naší společné cestě a skvostem ve Vaší osobní knihovně. 

Můžete zakoupit
Když jsem poprvé uviděla knihu Zrození Bohyně Válečnice v knihkupecví, má reakce byla: “Co to je za název?” Tak jsem se od ní odvrátila. I když jsem sama sobě namlouvala, že cokoli spojeného s tématem válečnice mě nezajímá a zkoušela se soustředit na jiné knihy, tato kniha mě nějakým svým vyzařováním neustále přitahovala. Tak jsem se odhodlala a vzala ji do ruky, otevřela a chvíli si v ní četla. Po pár řádcích mi bylo jasné, že to je ONO. Každé další ponoření se do této knihy jen umocňovalo pocit, že jsem udělala správně. Popsala bych ji následujícími slovy: Komplexní a jednoduché a hlavně v dnešní době aplikovatelné návody na šťastný život.
Jitka Vénera MikuláškováLektroka roční cesty ZROZENÍ BOHYNĚ BOJOVNICE