CHRÁM

HARMONIE

ZDEŇKA MUSILOVÁ

Jsem kněžka, jsem Bohyně. 

  • Absolvovala jsem semináře a výcviky, které byly mému srdci blízké... dozvěděla, ne rovzpomněla jsem se na SEBE. A zjistila jsem, že pro mě není důležitý název Kněžka nebo Bohyně - nálepka, ale to jestli to co ses naučila dokážeš žít. 
  • Bohyně je pro mě každá žena, která zná svoji sílu, umí s ní zacházet, má v sobě moudrost, ale hlavně pokoru a lásku. Myslím si, že bez otevřeného srdce, bez pokory a lásky můžeš mít seminářů a výcviků bezpočet a stejně budeš stále hledat s vnitřním neklidem. Nenajdeš nic. 
  • Loupala jsem ze sebe jako cibule nánosy a křivdy, které jsem si vytvořila SAMA a obviňovala okolí. Snad teď můžu říci, že jsem se našla ve svém středu, ve svojí síle. 
  • Při cestě krajinou stále zažívám nekonečný vděk, lásku a pokoru. Příroda mluví, má otevřenou náruč a je tak silná. Nečeká nic, možná jen trochu ohleduplnosti. 

Budu šťastná , když půjdete semnou.

  • Pracuji s energiemi, vizemi, rituály. Našla jsem svoji sílu. Miluji příběhy a rodové linie, ve kterých se dá krásně číst, spojovat souvislosti. Zjistíš, že nic se ti neděje náhodou, vše může být pro tebe výzva a krásná látka k učení a pochopení sama sebe.

Mám půjčovnu karnevalových kostýmů a tvořím grafiku. Práce a obživa mi přináší radost a legraci a hravost.

www.karnevalove-kostymy-bambi.cz