C H R Á M

HARMONIE

MUŽSKÝ KRUH

Úterý 20.9. - 25.10. - 22.11. - 20.12. 2016

Začátek:  18.30

Kdysi jsme byli malými dětmi a svět byl přímočaře jednoduchý.

Tady jsem byl já, tady byli rodiče a bezpečí. To bylo vše, co nám k životu stačilo.

Postupem času jsme se začali učit a nabírat zkušenosti. Číst, psát, počítat a spoustu dalších vědomostí. A svět už přestal být přímočaře jednoduchý.

Bezpečí rodiny přestávalo být „bezpečné“, protože někdo po nás něco chtěl, většinou to bylo něco, co jsme dělat nechtěli. Ve škole jsme se učili věci, o kterých jsme „tak nějak“ věděli, že je vlastně ani potřebovat nebudeme.

A tak jsme se snažili proplouvat všedním životem tak, aby nás to co nejméně bolelo, abychom nezklamali svoje nejbližší.

Ale nějak jsme si přestali uvědomovat, že tím vlastně ztrácíme sami sebe.

V našem mužském kruhu se snažíme vrátit životu jeho jednoduchost.

Tady jsem já, tady je bezpečný kruh, ve kterém se můžeme bez odsuzování bavit o všem, co nás trápí. 

Společným bubnováním se dostaneme do stavu „bez myšlenek“, kdy nám může přijít řešení konkrétní situace tak, jak bychom to nečekali.

Protože nejsme členy žádného „systému“, můžeme dělat téměř cokoliv.

Společné akce, jako je indiánská potní chýše, přechod přes žhavé uhlí a další, nás nejenom vrátí k sobě samému, ale jako bonus je parta stejně naladěných mužů.

Scházíme se 1x měsíčně (případně častěji, když je zájem a potřeba) a průvodcem a moderátorem večera je Ing. Karel Fuller

 

Pokud máš zájem se na náš kruh přijít podívat, napiš mi či zavolej.

Těším se na Tebe.

Tomáš Uřídil

+420 606 601 846

Ohlasy:

Do kruhu jsem přišel jednoznačně z důvodu posílení mužské energie a principu v sobě, protože ve mně převládá spíše ta ženská. Dále i z důvodu sdružovat se s lidmi podobného smýšlení, zaměření - s těmi, kterým není lhostejné proč tu jsou a jak svůj život prožijí. Také za účelem posílení odvahy, zmírnění strachů a posunu k vědomějšímu, zdravějšímu, radostnějšímu a spokojenějšímu bytí. A v neposlední řadě k navázání vztahů a přátelství s dalšími lidmi. Protože kruh jsem navštívil zatím jen 3x, asi nelze ještě moc bilancovat, ale rozhodně jsem vděčný za to, že jsem jeho součástí, je mi mezi vámi chlapi moc fajn, rád bubnuju, rád sdílím životní zkušenosti a moudra a cítím se naplněn, když je projeven i zájem o mně a moje příspěvky. Rád pracuju i s kartami apod. magickými záležitostmi. Vždy se těším na další setkání v krásných prostorech na Křídlovické v Brně.
Jirka

Web se připravuje.

Pokud chcete dostávat novinky , zaregistrujte se níže.